počkejte prosím, zpracovávám data

O projektu

Evropská unie, Evropský sociální fond, Operační program zaměstnanost

Nové výzvy na trhu práce – příležitost pro ženy; CZ.03.1.51/0.0/0.0/17_081/0011595

Cílem projektu je snížit obavy žen na MD/RD z práce s technikou a moderními technologiemi, ukázat možnosti těchto oborů a dát jim tak šanci na získání lépe placené práce. Pomocí „práce“ na vybraných zařízeních ukázat a vysvětlit, jak technologie obecně fungují, přiblížit jim svět „techniky“, zbavit je obav a zvýšit sebevědomí při získávání práce ve firmách využívajících informační technologie, roboty, automaty atd. K tomu slouží série školení z oblasti informačních technologií, rozvoj sociálních komunikačních dovedností, sebeprosazení, argumentace atd., a zejména pak práce v Praktické dílně na moderních vybavení, jako je 3D tiskárna, digitální šicí stroj, řezací plotr, termolis, robotická ruka, atd.

Dílčí cíle projektu:

Podpora z fondů EU je rozdělována prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost jehož řídícím orgánem je Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.

Zde maminky odcházející na mateřskou dovolenou naleznou odkaz na „Manuál pro maminky“, který vznikl v průběhu projektu.

Manuál 595 ve formátu PDF

Rozvoj žen v oborech STEM – zdravotnictví; CZ.03.1.51/0.0/0.0/17_081/0011607

Cílem projektu je umožnit ženám – lékařkám a sestrám na MD/RD, udržovat a rozvíjet pracovní, odborné i sociální kompetence a kontakt s oborem tak, aby se zvýšila šance na zvýšení kvalifikace, rychlejší návrat, zaměstnání na částečné úvazky, setrvání v oboru a specializaci atd. přesto, že jsou/byly na MD/RD.

Dílčí cíle projektu:

Podpora z fondů EU je rozdělována prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost jehož řídícím orgánem je Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.

Zde maminky odcházející na mateřskou dovolenou naleznou odkaz na „Manuál pro maminky - zdravotnice“, který vznikl v průběhu projektu.

Manuál 607 ve formátu PDF
předchozí
Not loaded
následující

Provozovatelem webu je společnost RG RYCON z.s., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny