počkejte prosím, zpracovávám data

Kurzy Soft Skills pro zdravotnice

Vyberte si z kurzů:

Soft Skills pro zdravotnice

Chcete si ujasnit, jak se chovat v náročných situacích? Setkala jste se někdy přímo nebo zprostředkovaně s formami šikany jako je bossing, mobbing nebo staffing a nevěděla jste jak reagovat? Máte pocit, že Vás práce příliš fyzicky vyčerpává a že něco děláte špatně? Potom je právě pro Vás určen následující balíček kurzů.

Efektivní komunikace

Jsou pro Vás některé rozhovory náročnější a nevíte si rady jak argumentovat? Dostáváte se do situací, kdy podlehnete manipulátorovi a pak si to vyčítáte? Máte pocit, že se potřebujete více prosadit? Jak na to? To se dozvíte v následujících kurzech, kde si budete moci i některé postupy procvičit.

Osobnostní rozvoj

Máte pocit, že máte nízké sebevědomí, že se nedokážete zdravě prosadit a současně se nedokážete namotivovat ke změně? Nevíte jak stavět svou osobní kariéru? Hůře odoláváte stresové zátěži a máte pocit vyhoření? Jak na to? Odpovědi na tyto otázky, včetně sondy do pravidel etikety, najdete v těchto kurzech.

předchozí
Not loaded
následující

Provozovatelem webu je společnost RG RYCON z.s., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout všechny
Přijmout všechny